Bandownice półautomatyczne i automatyczne

Półautomatyczne i automatyczne maszyny do spinania taśmą

Półautomat COMBO do spinania palet taśmą PET i PP 9-19mmSą to wysokiej jakości, ale niedrogie półautomatyczne i automatyczne wiązarki. Posiadamy bandownice do wiązania taśmą polipropylenową (PP) dla wszystkich rozmiarów od 5 mm do 15 mm. Automatyczna i półautomatyczna maszyna pakująca posiada certyfikat ISO i inne potrzebne atesty. Cena półautomatycznej i automatycznej bandownicy waha się od kilkuset do kilku tysięcy euro. Cena półautomatycznej maszyny do spinania taśmą zależy od kilku czynników. Półautomatyczna wiązarka zwiększy wydajność i przyspieszy proces pakowania. Dodatkowo jest przyjazna dla pracowników i bezpieczna w użyciu. Półautomatyczne i automatyczne maszyny wiążące są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Sprawiają, że linia pakowania jest bardziej produktywna i mogą przyspieszyć pakowanie ponad pięciokrotnie. Automatyczne i półautomatyczne maszyny do spinania taśmą są zbudowane z wysokiej jakości materiałów i mogą służyć przez wiele lat. Inwestując w nie zaoszczędzisz na kosztach pakowania. Zaoszczędzisz na kosztach pracy, ponieważ skrócisz czas, jaki pracownicy muszą poświęcić na wiązanie, a także zaoszczędzisz na materiałach spinających, takich jak zapinki, plomby. Oferujemy tanią wysyłkę na terenie całej Polski. Najlepsza cena w Polsce.

Bandownice półautomatyczne

HIPO Półautomat do taśmowania PP 5-15mm

Półautomatyczne wiązarki są najczęściej używane z taśmami polipropylenowymi. Półautomatyczna maszyna zapewnia szybkie pakowanie i wiązanie za pomocą plastikowego paska z polipropylenu. Plastikowa taśma PP jest umieszczona pod maszyną, która jest owinięta wokół paczki na stole maszynowym. Bandownica półautomatyczna umożliwia szybkie i łatwe wiązanie opakowań. Maszyny do spinania taśmą są stabilne i zapewniają niezawodne i wydajne opakowanie. Nie ma konieczności przeprowadzania specjalnego szkolenia dla pracowników obsługujących półautomatyczne wiązarki. Nasza najlepiej sprzedająca się bandownica półautomatyczna (model HIPO) może być stosowana do wiązania taśm PP o różnych szerokościach (od 5 mm do 15 mm). Maszyna jest bardzo wytrzymała i nie wymaga zbyt wiele konserwacji. Zarówno użycie wiązarki półautomatycznej, jak i wymiana taśmy są bardzo proste. Półautomatyczne maszyny HIPO do wiązania taśm PP są bardzo ciche dzięki nowoczesnemu silnikowi prądu stałego, elektronicznej kontroli napięcia, a także nadają się do cieńszych taśm PP. Ponadto, półautomatyczne maszyny są bezpieczne w obsłudze i nie trzeba specjalnego szkolenia dla pracowników, aby z nich korzystać. Ważną zaletą naszych maszyn półautomatycznych jest również automatyczne dopasowanie naciągu taśmy, aby zapobiec uszkodzeniu miękkich opakowań i zapewnić lepszą ochronę większych produktów. Maszyna jest dość wąska, dzięki czemu można ją łatwo przenosić przez miejsca o ograniczonej przestrzeni i jest wystarczająco wytrzymała, aby mogła być używana w każdych warunkach. Bezpieczeństwo w pracy, łatwość użycia, wydajność i oszczędność czasu w pakowaniu i jakość są zatem doskonałościami, które dołączamy do naszych półautomatycznych maszyn pakujących.

Cena wiązarki półautomatycznej

Półautomat COMBO do spinania palet taśmą PET i PP 9-19mmCena za półautomatyczną maszynę do spinania taśmą zależy od wielu czynników, jednak zwrotu z inwestycji można oczekiwać w ciągu kilku miesięcy, gdy weźmie się pod uwagę czas zaoszczędzony podczas pakowania, większą wydajność pakowania i bezpośrednie oszczędności na kosztach zapinek, plomb. Dodatkowo pracownicy będą bardziej zadowoleni, ponieważ ułatwisz im pracę i zwiększy się ich bezpieczeństwo. Ceny bandownic półautomatycznych wahają się od ośmiuset do ponad tysiąca euro lub w niektórych przypadkach kilku tysięcy euro. Cena półautomatycznej maszyny do spinania taśmą zależy od jakości, stabilności, mobilności (czy maszyna ma kółka?) i szerokości paska.

Jak korzystać z półautomatycznej maszyny do spinania taśmą

  • Włącz przycisk zasilania na bandownicy półautomatycznej.
  • Następnie musisz wyregulować podanie i napięcie paska.
  • Aby wyregulować podawanie, musisz nacisnąć przycisk FEED, im dłużej będziesz naciskać przycisk, tym dłuższy będzie pasek.
  • Jeśli półautomatyczna wiązarka nie znajduje się w pozycji wyjściowej, naciśnij przycisk HOME, aby maszyna powróciła do pozycji wyjściowej.
  • Bandownica półautomatyczna ma wysoki standard bezpieczeństwa, jeśli górna część wiązarki jest otwarta, to maszyna zatrzyma się automatycznie.
  • Kiedy masz plastikowy pasek w urządzeniu, musisz wyjąć pasek ze szpuli i sprawdzić, czy pasek jest opuszczony (jeśli nie, to musisz zmienić stronę szpuli paska) oraz wyciągany z dna koła pasowego A i od góry koła pasowego B.
  • Następnie przewlecz pasek przez kółko C i przewlecz go w górę do otworu na pasek D, który znajduje się na dolnej płycie, a następnie nawiń go w górę wzdłuż rolki prowadzącej na odległość pomiędzy rolkami. Naciśnij przycisk FEED, a paski rozprowadzą się automatycznie.

Półautomatyczna maszyna do spinania taśmami z polipropylenu

Półautomatyczna wiązarka używa polipropylenu lub krótszego paska PP. Szerokość paska może być różna. Większość półautomatów obejmuje szerokość od 5 mm do 15 mm. W niektórych modelach można użyć jeszcze szerszego paska.

Półautomatyczna owijarka do palet

Są to półautomatyczne maszyny, które nakładają na paletę folię typu stretch (folia z tworzywa sztucznego) w celu jej ochrony podczas transportu, stabilizacji ładunku i zabezpieczenia go w magazynie. Wszystkie półautomatyczne owijarki rozciągają folię z tworzywa sztucznego, elastycznego materiału, który pozwala na stabilne owijanie palety bez ryzyka przewrócenia się lub wystąpienia trudności podczas przenoszenia i dostawy. Aby wybrać najlepszą maszynę spośród wyróżniających się rodzajów półautomatów, istotne jest, aby zwrócić się po radę do naszych specjalistów. Dla ułatwienia tego procesu, klient dostarcza nam informacji o typie operacji, które mają być wykonywane przez urządzenie. Konieczna jest także opłacalność materiału, z którego maszyna korzysta podczas owijania. Wymagana jest również idealna konstrukcja maszyny. Wykorzystanie folii w półautomatycznych owijarkach do palet musi odbywać się pod nadzorem użytkownika lub opiekuna. Ponieważ maszyna jest półautomatyczna, odpowiedzialność za ustawienie palety lub podstawy i zabezpieczenie ich odpowiednią warstwą spada na użytkownika. Po tym owijarka jest zaprogramowana na dalszy cykl owijania. Po zakończeniu przez owijarkę tej części, ponownie do użytkownika należy wyciągnięcie folii z opakowania i wyjęcie jej z maszyny, kończąc w ten sposób pakowanie lub w tym przypadku cykl owijania.

Automatyczna zaklejarka do kartonów

FLEX TAPE Półautomatyczny zaklejacz do kartonów cena nowyysoka jakośćAutomatyczna maszyna do zaklejania kartonów świetnie podnosi szybkość i wydajność! Automatyczna zaklejarka do kartonów automatyzuje proces przyklejania taśmy do górnej i dolnej części pudełka. Wydajność pakowania wzrasta, liczba pakowanych pudełek na minutę zwykle wzrasta kilkakrotnie. Automatyczna maszyna do zamykania pudełek taśmą samoprzylepną jest łatwa w użyciu i może być obsługiwana przez osobę bez wcześniejszego przeszkolenia. Nadaje się do taśm samoprzylepnych o szerokości od 48 mm do 72 mm i do pudełek lub opakowań o długości co najmniej 150 mm, szerokości od 120 do 480 mm i wysokości od 120 do 480 mm. Jeśli chodzi o zapewnienie stawiania i zamykania kartonów w linii produkcyjnej, maszyna ta może zrobić to za Ciebie. Dzięki wytrzymałej ramie i czterokolumnowej konstrukcji wsporczej jest ona długotrwałą inwestycją dla Twojej linii produkcyjnej. Maszyna została zaprojektowana tylko i wyłącznie do zaklejania kartonów.

HIPO PRO Superszybka Bandownica Automatyczna

HIPO PRO Szybki automat do taśm PPSprzedajemy trzy różne automatyczne wiązarki o wysokiej prędkości, odpowiednie do taśm PP o szerokości 5-6 mm, 8-9 mm i szerokości 10-11 mm. Wybierz maszynę, której potrzebujesz, kontynuuj zamówienie lub wyślij zapytanie. Jeśli nie będziemy mieć żądanej szerokości Superszybkiej Bandownicy Automatycznej HIPO PRO, to poinformujemy Cię o czasie dostawy. HIPO PRO to błyskawiczna wiązarka, mająca na celu zwiększenie rentowności i skrócenie przestojów maszyny. Po każdym uruchomieniu taśma zostaje przeciągnięta dookoła pakunku aż do osiągnięcia stałego punktu napięcia, następnie plastikowa taśma jest ogrzewana, przytwierdzana i ściskana, tak by uzyskać jak najbardziej idealny zgrzew w ciągu około 1,2 sekundy. HIPO PRO to superszybka maszyna do spinania taśmą z bardzo małą głowicą mocującą z niewielkimi ruchomymi częściami, która zmniejsza usterki mechaniczne spowodowane awarią części lub zużyciem. Wszystkie elementy korpusu można bez wysiłku odłączyć, aby dostać się do głowicy mocującej, skrzynki elektrycznej i obszaru łączenia taśmy. HIPO PRO można zmienić tak, aby jak najlepiej spełniał warunki Twojego łączenia. Wyposażono go tak, by maksymalnie zmniejszyć ilość przestojów maszyny spowodowanych zmianami pętli, zwiększając tym samym wydajność pracy. Aby obniżyć wydatki, jego pętle wykorzystują mniej tłoczonego materiału w przeciwieństwie do standardowych spirali, czyniąc dodatkową oszczędność na materiale. Kompaktowa konstrukcja z zewnętrznym dozownikiem, standardowy rozmiar łuku 650 × 500 mm (inne wymiary na życzenie i za dopłatą), do 50 paczek na minutę, do taśmy PP, 5-12 mm. Zakres naprężenia można regulować w zakresie 0-45 kg.

Naprawa wiązarki półautomatycznej

Należy pamiętać, że naprawa półautomatycznej maszyny do spinania taśmą nie jest przez nas wykonywana. Jednakże zapewniamy części zamienne do Twojej półautomatycznej bandownicy. Dodatkowo zapewniamy dokładną instrukcję i mapę części zamiennych.

Przechowywanie i transport półautomatycznej maszyny do spinania taśmą

W przypadku transportu na duże odległości lub długotrwałego składowania bandownicy półautomatycznej, należy użyć skrzyni z drewna lub płyty pilśniowej i zamocować na solidnej płycie podkładowej, a także umieścić w pudełku środek pochłaniający wilgoć oraz rozpylić spray antykorozyjny wewnątrz maszyny. Nie należy kłaść ciężkich przedmiotów na skrzyni. Nie transportuj i nie przechowuj półautomatycznej maszyny taśmującej do góry nogami.

Właśnie dodałeś ten produkt do koszyka: