Bandownice akumulatorowe

Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości bandownice akumulatorowe do taśm polietylenowych (PET) i polipropylenowych (PP) w przystępnych cenach. Bandownice akumulatorowe mogą być używane do wszystkich rodzajów rozmiarów taśm od 9 mm do 19 mm. Bandownice akumulatorowe posiadają certyfikaty CE, ISO i inne wymagane certyfikaty. Cena ręcznej bandownicy akumulatorowej waha się od tysiąca euro do kilku tysięcy euro. Cena ręcznej bandownicy akumulatorowej zależy od kilku czynników, jednym z nich jest to, jak mocne jest narzędzie do taśmowania, innym czynnikiem jest to, czy bandownica akumulatorowa jest zautomatyzowana czy nie. W pełni zautomatyzowane bandownice są droższe od półautomatycznych, a ostatnim decydującym czynnikiem jest szerokość taśm, jakie bandownica może zgrzewać. Dlaczego warto zainwestować w bandownicę akumulatorową:

  • zwiększenie prędkości pakowania o co najmniej 4 razy w porównaniu do ręcznego owijania taśmą
  • niższe koszty materiału – przy zastosowaniu bandownicy akumulatorowej nie używa się klipsów i plomb
  • przyjazna dla pracownika – łatwa w użyciu i lekka – bandownica akumulatorowa może być obsługiwana jedną ręką

Wszystkie bandownice akumulatorowe posiadają gwarancję i są serwisowane. Zapewniamy bezpłatną wysyłkę do Polski.

Ręczna bandownica akumulatorowa TITAN nowaRęczna bandownica akumulatorowa do plastiku

W poniższych sekcjach odpowiemy na Twoje pytania, dlaczego ręczna bandownica akumulatorowa jest przydatna, jaki jest zakres cenowy bnadownicy akumulatorowej, w jaki sposób ręczny bandownica akumulatorowa pomoże zwiększyć Twoją produktywność, jak działa ręczna bandownica akumulatorowa i jakie są zalety korzystania z ręcznej bandownicy akumulatorowej.

Dlaczego potrzebujesz ręcznej bandownicy akumulatorowej?

Nowa ręczna bandownica akumulatorowa to doskonała inwestycja dla każdego, kto zajmuje się produkcją, transportem, logistyką oraz dla każdego, kto wykonuje jakiekolwiek pakowanie z użyciem taśm. Istnieje wiele różnych korzyści związanych z zakupem nowej bandownicy akumulatorowej, jedną z nich jest to, że użytkownik może dostosować ręczną bandownicę akumulatorową do dowolnego ustawienia, które spełnia potrzeby metody pakowania. Ręczna bandownica akumulatorowa może być używana do pakowania pionowego i poziomego, może spinać palety, skrzynie, drewno, pręty i wiele innych przedmiotów. Dodatkowo nowa generacja ręcznych bandownicy akumulatorowych wykonana jest z materiałów, które są niezwykle trwałe i odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne, co zapewnia jeszcze dłuższą żywotność narzędzia. Bandownice akumulatorowe są ergonomiczne, co sprawia, że ich obsługa jest bardzo łatwa. Kolejną zaletą ręcznej bandownicy akumulatorowej jest jej wyjątkowa siła naciągu. Sprzedajemy bandownice akumulatorowe o sile naciągu do 5000 N. Umożliwia to pakowanie bardzo dużych, ciężkich i niestabilnych produktów.

GT ONE 10-16mm (3/8″ do 5/8″) ręczna bandownica akumulatorowa do taśm PET i PP z baterią i ładowarkąRęczna bandownica akumulatorowa cena

Cena za ręczną bandownicę akumulatorową zależy od wielu czynników, jednak możesz spodziewać się zwrotu inwestycji w ciągu kilku miesięcy, jeśli weźmiesz pod uwagę czas zaoszczędzony przy jej użyciu. Bandownice akumulatorowe zwiększają również szybkość pakowania produktów i wskazują bezpośrednie oszczędności na kosztach spinaczy, ponieważ nie są one potrzebne. Ceny ręcznych bandownic akumulatorowych wahają się od tysiąca euro do kilku tysięcy euro. Cena zależy od tego, czy bandownica jest w pełni zautomatyzowana (automatyczne napinanie, zgrzewanie tarciowe i cięcie) czy półautomatyczna. Innym kluczowym czynnikiem jest również to, jak duża jest bandownica i szerokość taśmy, którą obsuguje.

Jak działa ręczna bandownica akumulatorowa?

Ręczna bandownica akumulatorowa Messersi MB620 12-16mm (1/2" do 5/8") do taśm PET i PP z baterią i ładowarkąBandownice akumulatorowe są odpowiednie do plastikowych taśm PP lub PET. Proces spinania rozpoczyna się po naciśnięciu przycisku zasilania, urządzenie uruchamia się i zaczyna rozciągać taśmę do żądanego poziomu. Bandownice akumulatorowe występują w dwóch rodzajach, półautomatycznej i automatycznej. Większość ręcznych bandownic akumulatorowych, które sprzedajemy jest automatyczna, co oznacza, że ręczna bandownica akumulatorowa wykonuje napinanie, zgrzewanie tarciowe i cięcie plastikowej taśmy PP lub PET. Ręczna bandownica akumulatorowa jest niezwykle ekonomiczna i skraca czas pakowania ponad 4-krotnie. Bandownice akumulatorowe są zasilane przez wysokiej jakości akumulator litowo-jonowy, który ma długą żywotność, a jednocześnie umożliwia ładowanie. Sprzedawane przez nas bandownice akumulatorowe mogą napinać, zgrzewać poprzez tarcie oraz ciąć 200 lub więcej taśm przy jednym ładowaniu.

Jakie są zalety ręcznej bandownicy akumulatorowej?

Zalety ręcznej bandownicy akumulatorowej są niezmierzone. Zapewnia najwyższej jakości opakowania, które są ekonomiczne, wydajne, przystępne cenowo, ergonomiczne i bardzo łatwe w użyciu. To tylko kilka charakterystycznych cech, które opisują nową generację ręcznych bandownic akumulatorowych. Bandownice akumulatorowe obniżą koszty pakowania, a jednocześnie pomogą zaoszczędzić czas, który w przypadku pakowania ręcznego byłby trzykrotnie dłuższy. Z nowego akumulatora będziesz mógł korzystać przez wiele lat, ponieważ zachowuje on swoją moc i wydajność podczas pracy. W celu uzyskania dodatkowych informacji lub porady dotyczącej zakupu, prosimy o kontakt. Pomożemy Ci znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Serwis ręcznych bandownic akumulatorowych

Nasz wysoko wykwalifikowany personel serwisowy jest wyposażony we wszystkie potrzebne narzędzia i części zamienne wymagane do serwisowania i naprawy, dlatego zazwyczaj jesteśmy w stanie naprawić bandownice akumulatorowe w ciągu jednego lub dwóch tygodni. Jeśli maszyna spadnie lub jest z nią coś nie tak, możesz skontaktować się z nami, a my wyślemy Ci lokalizację, gdzie wysłać uszkodzoną bandownicę akumulatorową.

Bandownica akumulatorowa do plastiku do zastosowań wymagających dużej wytrzymałości

TES Plus 16-19mm (5/8" do 6/8") ręczna bandownica akumulatorowa do taśm PET i PP W naszym asortymencie bandownic akumulatorowych znajdziesz również bandownicę akumulatorową do plastiku, stworzoną specjalnie do spinania ciężkich ładunków. Bandownice mają dużą siłę naciągu. Są one specjalnie zaprojektowane do pakowania ładunków bardzo ciężkich i wysoce niestabilnych. Wyposażone są w ogromną siłę naciągu do 5000 N i mogą automatycznie wykonywać napinanie, zgrzewanie tarciowe i obcinanie plastikowej taśmy PP lub PET o szerokości do 19 mm.

Czy ręczna bandownica akumulatorowa jest bezpieczna w użyciu

Mimo, że bandownica akumulatorowa jest stosunkowo bezpieczna, wymagane są pewne środki ostrożności od użytkownika. Bandownica musi być używana przez odpowiednio przeszkolone osoby. Gdy bandownice akumulatorowe są używane przez nieprzeszkolony personel lub są używane nieostrożnie, jakość spinania może być zagrożona, co prowadzi do zerwania taśmy i uszkodzenia opakowania. Użytkownik musi sprawdzić szczelność połączeń wykonanych przez bandownice akumulatorowe. Towary z wadliwymi plombami nie powinny być przewożone. Również bandownice akumulatorowe nie powinny być używane do ciągnięcia lub podnoszenia towarów, ponieważ nie zostały one zaprojektowane do tego celu, a zatem nie są odpowiednie do takich operacji. Upewnij się, że stoisz w bezpiecznej pozycji podczas cyklu wiązania i używaj taśmy o odpowiedniej jakości, szerokości, grubości i wytrzymałości na zerwanie, która jest odpowiednia dla danego opakowania.

Która taśma sprawdza się lepiej, PET czy stalowa?

Istnieją trzy materiały wykorzystywane do taśm spinających: stal, poliester (PET) i polipropylen (PP). W ciągu ostatnich 10 lat taśmy PET szturmem zdobyły rynek, zastępując stal w prawdopodobnie wszystkich zastosowaniach z wyjątkiem tych najcięższych i najtwardszych. Jest bezpieczniejsza, łatwiejsza, mocniejsza i spełnia akceptowalne standardy operacyjne wszystkich głównych sektorów australijskiego przemysłu. Stal jest nadal używana w przypadku bardzo małych produktów, takich jak rury i przewody, ponieważ technologie narzędzi do spinania taśmą PET nie są w stanie spinać bardzo małych wiązek. Ponadto, jest ona nadal używana w gorących środowiskach, gdzie taśma ma kontakt z gorącymi produktami. Poza tymi krytycznymi zastosowaniami, taśmy poliestrowe, zakupione u renomowanych producentów, przy użyciu wysokiej jakości narzędzi lub maszyn do spinania, zapewnią doskonałe rezultaty. Taśma PP jest zwykle używana w lekkich zastosowaniach, takich jak zamykanie małych pudełek, pustych kartonów, małych lekkich palet mieszanych. Ma tendencję do rozciągania się powyżej 22% swojego pierwotnego stanu, dlatego nie nadaje się do ściskania i przechowywania ciężkich lub dużych produktów