Pneumatyczne i ręczne paskowacze do taśm PP, PET, tekstylnych i kompozytowych

Paskowacz ręczny PPST-13Sprzedajemy wyłącznie wysokiej jakości, ale niedrogie pneumatyczne urządzenia do spinania taśm PET (polietylen) i PP (polipropylenowe) dla wszystkich rozmiarów od 13 do 19 mm. Bandownice pneumatyczne posiadają certyfikat ISO i inne potrzebne atesty. Ręczne napinacze do taśm PP z tworzyw sztucznych PPST – 13 lub PPST – 16 to uniwersalne narzędzie do spinania pudeł i produktów. To ekonomiczne narzędzie do spinania i łączenia paska PP z metalowymi klamrami o szerokości 12/13 mm lub 15/16 mm. Ręczne paskowacze do taśm tekstylnych i kompozytowych / przewodowych dla różnych szerokości taśmy tekstylnej i kompozytowej / przewodowej. Wszystkie ręczne i pneumatyczne narzędzia do spinania mają 12-miesięczną gwarancję.

Odwijacze do taśmy PP / PET / kompozytowej / tekstylnej

Wysokiej jakości odwijacz do taśm PET/PP 405/406Oferujemy wysokiej jakości Wózki na kółkach do taśm PP / PET i niedrogie odwijacze (przemysłowe wózki taśmowe) do taśm tekstylnych i kompozytowych / przewodowych. Wózki do pasków z tworzywa sztucznego mają kółka, są bardzo stabilne, o średnicy wewnętrznej 400 mm. Oznacza to, że pasują do każdego standardowego paska PET / PP o Ø 406 mm

Zapinki druciane, spinki, zapinki do taśm tekstylnych / kompozytowych i tulejki spinające do paska PP.

Zapinki, klipsy, zaciski do plastikowych taśm PP 13mm lub 16mm cenaOferujemy szeroki asortyment zapinek drucianych, zapinek do paska tekstylnego lub kompozytowego. Zapinki druciane są ocynkowane, szerokie od 13 mm do 25 mm. Dodatkowo oferujemy tulejki, zapinki do paska spinającego PP podczas pakowania napinaczami ręcznymi.

 • Zapinki, klipsy, zaciski do plastikowych taśm PP 13mm lub 16mm

  1315
 • Zapinki Metalowe, Spinki do Taśmy 16mm, 19mm lub 25mm

  2444
 • Napinacz Taśmy Poliestrowej – Tekstylnych i Kompozytowych – 13-50 mm

  48138
 • Odwijacz taśmy tekstylnej Ø76mm

  78
 • Paskowacz do Taśmy PP 12/13mm i 15/16mm

  Original price was: 150€.Current price is: 119€.
 • Odwijacz do taśm kompozytowych – Ø200mm

  Original price was: 180€.Current price is: 139€.
 • Wysokiej jakości odwijacz do taśm PET/PP 405/406

  Original price was: 189€.Current price is: 149€.
 • Dispenser Cart for Steel strap HS5

  Original price was: 200€.Current price is: 159€.
 • A3 sealless steel strapping tool 13-19mm

  Original price was: 400€.Current price is: 275€.
 • AIR19 Bandownica pnematyczna do taśm PET i PP 13-19mm

  469
 • BO-51 Ręczna wiązarka bezspinkowa do taśm stalowych 13-20mm

  490
 • Ręczne narzędzie do spinania pneumatyczne AIR DUO32

  1,399
 • AIR Metal 19-32 mm Bandownica pneumatyczna do stali ze złączem uszczelniającym

  1,7992,200

Ręczny paskowacz do spinania taśm PET, PP, tekstylnych i kompozytowych / przewodowych

Paskowacz ręczny PPST-13Ręczne urządzenie do taśmowania 3 w 1 PPST – 13 lub PPST -16 to wysokiej jakości ręczny paskowacz do taśmy PP. Jego struktura jest prosta, a trwałość ręcznego napinacza jest wysoka. Części zamienne w razie potrzeby są proste i łatwe do wymiany. Ręczny paskowacz jest wyjątkowo lekki, waży tylko 2,75 kg i jest narzędziem 3 w 1. Oznacza to, że ręczne urządzenie napina pasek, a także go zapina zapinką i przecina. Sprzedajemy trzy różne ręczne paskowacze do spinania taśm tekstylnych i kompozytowych / przewodowych pasujące do taśm 13-19 mm, 19-25 mm i 25-50 mm kompozytowych / przewodowych. Wybierz urządzenie do taśmowania, które potrzebujesz i kontynuuj zamówienie lub wyślij zapytanie.

taśmy tekstylne i kompozytowe 19-25mm cena

Zapinki druciane, spinki, zapinki do taśm tekstylnych / kompozytowych 

Wysokiej jakości cynkowane zapinki druciane, spinki, zapinki do taśm tekstylnych lub kompozytowych. Różne szerokości: 16 mm, 19 mm lub 25 mm. Oferujemy zniżkę w zależności od ilości.

Zapinki, klipsy, zaciski do plastikowych taśm PP 13mm lub 16mm cenaTulejki, spinki, zapinki do spinania taśm PP 13mm lub 16mm

Wysokiej jakości tulejki spinające do taśmy PP, 13 mm i 16 mm, ocynkowane, 1000 szt. / jednostka sprzedaży lub 1500 szt. / jednostka sprzedaży. Oferujemy zniżkę w zależności od ilości.

Odwijacz do taśm PP / PET – Przemysłowy wózek do taśmy z polipropylenu (PP) i poliestru (PET)

Wysokiej jakości odwijacz do taśm PP / PET, z kołami, bardzo stabilny o łącznej wadze około 28 kg, rozmiar: 65 × 48 × 110cm, wewnętrzna średnica taśmy PET / PP 400mm.

Co to jest pneumatyczny napinacz do taśm i dlaczego go wybrać?

AIR19 Bandownica pnematyczna do taśm PET i PP 13-19mmBandownica pneumatyczna, zwana czasem napinaczem do spinania ręcznego, jest ważnym narzędziem dla szerokiej gamy warsztatów, fabryk i zakładów przemysłowych. Pneumatyczny napinacz działa za pomocą sprężonego powietrza dostarczanego przez sprężarkę powietrza. Z reguły sprężarka działa zgodnie z zasadą zmniejszania objętości powietrza lub jego przyspieszenia. Najczęściej używane są sprężarki tłokowe. Bandownica pneumatyczna jest doskonałym wyborem podczas wykonywania zadań wymagających precyzji, a jednocześnie jest najlepszym urządzeniem do spinania mniejszych i trudniej dostępnych miejsc oraz miejsc niedostępnych dla większych urządzeń. Dlatego różne gałęzie przemysłu coraz częściej używają urządzeń pneumatycznych. Pneumatyczny napinacz jest ogólnie ergonomiczny i praktyczny, a także przyjazny dla użytkownika pod względem użyteczności i komfortu ręcznego bandowania.

Cena pneumatycznych bandownic

W porównaniu z innymi urządzeniami, pneumatyczne bandownice są łatwo dostępne i niedrogie. Dobry ręczny napinacz można kupić za mniej niż 1000 euro, a cena wiąże się z jakością urządzenia i jego mocą.

Pneumatyczne bandownice AIR-A do taśm PET i PP

Pneumatyczne urządzenia AIR-A do spinania taśm 13-19 mm są wyjątkowo dobre jakościowo i dostępne w korzystnej cenie z 12-miesięczną gwarancją.

Dostosowane są zarówno do taśm PET jak i PP. Urządzenia do taśmowania są urządzeniami używanymi w różnych branżach przemysłowych, niezastąpionymi w procesie pakowania, skracając jego czas i zwiększając wydajność. Są nowoczesne, lekkie, niezawodne i ergonomiczne. Można stosować do nich zarówno taśmy PET jak i PP o różnej grubości i szerokości.

Instrukcja obsługi bandownicy pneumatycznej:

 • Obwiązać paczkę taśmą PET lub PP i umieścić jeden jej koniec nad drugim.
 • Włożyć obie części (górną i dolną) taśmy bandującej do napinacza.
 • Następnie nacisnąć przycisk napinania kciukiem prawej ręki, aż taśma będzie całkowicie napięta.
 • Nacisnąć przycisk zgrzewania kciukiem prawej ręki, aż taśma zostanie zgrzana i odcięta.
 • Nacisnąć uchwyt i dokręcić prawą ręką.
 • Nacisnąć przycisk odwijania małym palcem prawej ręki, aż taśma zostanie zwolniona z koła pasowego.
 • Docisnąć uchwyt i zdjąć narzędzie z taśmy bandującej.

Regulacja czasu zgrzewania tarciowego bandownicy pneumatycznej

Czas zgrzewania tarciowego można regulować w zależności od wymiarów taśmy bandującej, ciśnienia powietrza i stanu urządzenia. Do regulacji małej śruby poniżej przycisku zgrzewania używa się małego śrubokrętu. Czas zgrzewania zwiększy się przy obrocie zgodnym z ruchem wskazówek zegara i zmniejszy przy obrocie w kierunku przeciwnym. Po wyregulowaniu, należy dokręcić nakrętkę zabezpieczającą. Odpowiedni zgrzew może zapewnić gładkie połączenie wolne od zadziorów.

Bandownice pneumatyczne a bandownice elektryczne

Bandownice pneumatyczne są łatwiejsze w użyciu i mocniejsze w porównaniu do elektrycznych, co oznacza, że wykonują dokładnie tę samą pracę, co elektryczne, ale przy użyciu lżejszych i poręczniejszych narzędzi. Są również bardziej ekonomiczne i bezpieczniejsze w użyciu. Dlatego też są stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, metalurgicznym i w budownictwie. Koszty zużycia energii przy użyciu urządzenia pneumatycznego są znacznie niższe niż przy użyciu urządzenia elektrycznego. Aby wytworzyć pewną ilość energii kinetycznej, sprężarka zużywa znacznie mniej energii niż urządzenie elektryczne. Urządzenie pneumatyczne ma dłuższy okres eksploatacji; nawet długotrwałe i codzienne użytkowanie nie szkodzą mu. Ponieważ nie ma silnika, nie przegrzewa się i nie może być przeciążone. Dlatego też konserwacja nie jest konieczna. Bandownice pneumatyczne są bezpieczne w użyciu i nie stwarzają ryzyka porażenia prądem lub wybuchu. Nadają się również do stosowania w wilgotnym lub mokrym otoczeniu. Aby jednak działały, potrzebny jest dostęp do sprężonego powietrza, dlatego nie są tak mobilne i praktyczne jak bandownice elektryczne.