Elektryczny wózek podnośnikowy

Oferujemy tylko wysokiej jakości, ale jednocześnie niedrogie elektryczne wózki podnośnikowe oraz elektryczne wózki paletowe, które można stosować w magazynach, fabrykach, hurtowniach i sklepach. Elektryczne wózki podnośnikowe oraz elektryczne wózki paletowe mają różną ładowność i wysokość podnoszenia. Elektryczne wózki podnośnikowe są bardzo wytrzymałe i mają mocną konstrukcję, dlatego są bardzo stabilne i bezpieczne w użyciu. Elektryczne wózki podnośnikowe i wózki paletowe posiadają certyfikat ISO oraz inne wymagane certyfikaty. Cena elektrycznego wózka podnośnikowego oraz elektrycznego wózka paletowego zależy waha się od tysiąca do kilku tysięcy euro. Cena elektrycznego wózka podnośnikowego zależy od kilku czynników, jednym z nich jest ciężar ładunku, który można podnieść, inne czynniki to wysokość podnoszenia, liczba baterii (akumulatorów), pojemność baterii, koła, konstrukcja, a ostatnim czynnikiem determinującym są moc silnika napędowego oraz podnoszenia.

Wszystkie elektryczne wózki podnośnikowe oraz elektryczne wózki paletowe mają gwarancję, jednak Ty odpowiadasz za dostarczenie ich do serwisu. Części zapasowe są dostępne, ale wysyłane są jedynie do krajów europejskich. Oferujemy tanią wysyłkę do Polski oraz najlepsze ceny na polskim rynku.

 • 7SMITH Elektryczny wózek paletowy Walky – Akumulator litowo-jonowy – 1500 kg, 1,5 t 200 mm

  1,279
 • SMITH Electric pallet jack Lithium 2000kg XT2

  1,329
 • SMITH Paleciak elektryczny 1500 kg 200 mm

  1,279
 • SMITH Semi-electric stacker 1000kg 350cm 3500mm

  1,899
 • SMITH Self-lifting electric stacker 500kg 1500mm

  2,399
 • SMITH Sztaplarka Elektryczna 2,5 m 250 cm 1500 kg

  2,799
 • 7SMITH Elektryczny wózek podnośnikowy S-Ride z podestem 2,6 m 260 cm 1500 kg

  3,099
 • 7SMITH Elektryczny wózek podnośnikowy 3,5m 350 cm 1500 kg

  3,099
 • Wózek paletowy elektryczny z platformą 7SMITH 3.6m 360cm 1500kg

  3,399
 • SMITH Heavy-duty Electric stacker 2000kg, 2 tons, 4500mm, 4,5m

  5,999
 • Elektryczny wózek widłowy 7SMITH | 3-kołowy podnośnik elektryczny 1500 kg, 450 cm

  12,979
 • Diesel forklift FX3 3500kg, 300cm

  19,790
 • SMITH Electric forklift E25A 2500 kg 300 cm

  19,799

Electric stacker priceElektryczny wózek podnośnikowy

Poniżej odpowiemy na pytania dotyczące tego, dlaczego warto mieć elektryczny wózek podnośnikowy, jaki jest przedział cenowy wózków, których potrzebujesz, w jaki sposób elektryczny wózek podnośnikowy pomoże zwiększyć Twoją wydajność i jakie są jego zalety.

Dlaczego potrzebujesz elektrycznego wózka podnośnikowego?

Nowe elektryczne wózki podnośnikowe są doskonałą inwestycją dla każdego, kto zajmuje się produkcją, transportem, logistyką i dla wszystkich, którzy muszą podnosić ciężkie przedmioty w swoich obiektach. Kupno nowego elektrycznego wózka podnośnikowego ma wiele zalet, ale najważniejszą z nich jest to, że Twoja praca będzie wydajniejsza i szybsza, a pracownicy będą bardziej zadowoleni, ponieważ nie będą musieli musieli podnosić ciężkich przedmiotów. Ponadto znacznie bezpieczniej jest przenosić rzeczy za pomocą wózków elektrycznych, ponieważ szanse na obrażenia są bardzo małe. Nowa generacja elektrycznych wózków podnośnikowych wykonana jest z materiałów, które są wyjątkowo trwałe i odporne na wszystkie czynniki zewnętrzne, co zapewnia im jeszcze dłuższą żywotność. Dodatkowo są bardzo ergonomiczne, co ułatwia ich obsługę. Kolejną zaletą nowego i ulepszonego elektrycznego wózka podnośnikowego jest jego wyjątkowa moc, precyzja oraz wytrzymałość. Elektryczne wózki podnośnikowe mają bardzo mocne silniki napędowe i podnoszące. Umożliwia to podnoszenie i przewożenie nawet ciężkich i niestabilnych produktów.

Elektryczny wózek podnośnikowy cena

Cena elektrycznego wózka podnośnikowego zależna jest od wielu czynników, jednak możesz spodziewać się zwrotu z inwestycji w ciągu zaledwie kilku miesięcy, jeśli weźmiesz pod uwagę zaoszczędzony czas, zwiększoną prędkość podnoszenia i przenoszenia palet oraz mniej obrażeń wśród pracowników. Ceny elektrycznych wózków podnośnikowych wahają się od tysiąca do kilku tysięcy euro. Cena zależy od tego, czy elektryczny wózek ma jeden lub dwa akumulatory, jaka jest pojemność akumulatora, wysokość podnoszenia, ładowność, itd. Kolejnym kluczowym czynnikiem jest również moc silników (silników napędowych i podnoszących) elektrycznego wózka podnośnikowego.

Jak działa elektryczny wózek podnośnikowy?

Elektryczny wózek podnośnikowy nadaje się do przenoszenia palet lub ciężkich przedmiotów z jednego miejsca na drugie. Dodatkowo można nim podnosić palety lub ciężkie przedmioty i przenosić je na ciężarówkę lub półkę, albo zdejmować je z ciężarówki lub półki. Proces rozpoczyna się od przekręcenia klucza. To wystarczy do uruchomienia elektrycznego wózka. Włączą się światła, a wskaźnik baterii pokaże pojemność akumulatora. Elektryczny wózek podnośnikowy obsługiwany jest za pomocą uchwytu CURTIS. Przełącznik kluczykowy i licznik energii elektrycznej są zintegrowane z uchwytem. Za pomocą uchwytu przesuwasz wózek elektryczny do przodu lub do tyłu, a także kontrolujesz wysokość wideł. Gdy przełącznik zostanie przesunięty w górę, widły podniosą się, a gdy przełącznik zostanie przesunięty w dół, widły zostaną opuszczone. Ścieżka jest kontrolowana za pomocą uchwytu. Po przesunięciu uchwytu koła również się poruszą i zmienią kierunek jazdy wózka elektrycznego. Elektryczne wózki podnośnikowe dostępne są w dwóch rodzajach: jest elektryczny wózek podnośnikowy, który może podnosić palety na wysokość do 3,5 metra, a także elektryczny wózek paletowy, który może podnieść palety tylko na około 200 mm i bardziej się nadaje do przenoszenia palet niż ich unoszenia. Ponieważ za pomocą elektrycznego wózka podnośnikowego można przesuwać i podnosić palety oraz inne przedmioty, jest to preferowany zakup. Ponieważ jednak elektryczny wózek podnośnikowy ma znacznie więcej funkcji i części, jest również znacznie droższy. Elektryczne układarki są wyjątkowo ekonomiczne i ponad czterokrotnie skracają czas transportu oraz podnoszenia. Elektryczne podnośniki są zasilane wysokiej jakości akumulatorem samochodowym, który ma długi cykl życia, a jednocześnie umożliwia ładowanie. Kolejną zaletą korzystania z akumulatora samochodowego jest również to, że jest tańszy niż akumulatory przeznaczone do wózków widłowych, a także można go wszędzie kupić. Jednak wydajność i moc pozostają takie same.

Jakie są zalety elektrycznego podnośnika?

Zalety elektrycznych wózków podnośnikowych są niezmierzone. Eliminują ręczne podnoszenie ciężkich przedmiotów i przyspieszają przenoszenie palet i innych przedmiotów. Są też bardzo ekonomiczne, wydajne, niedrogie, ergonomiczne i łatwe w użyciu. To tylko kilka cech opisujących nową generację wózków elektrycznych. Skutecznie obniżą koszty transportu, a jednocześnie pomogą zaoszczędzić czas, który zostałby podwojony w przypadku ręcznego przenoszenia lub podnoszenia towarów. Przez wiele lat będziesz mógł korzystać z nowego elektrycznego podnośnika, który zachowuje moc oraz wydajność podczas pracy. Skontaktuj się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji lub porad dotyczących zakupu. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Serwis elektrycznego wózka podnośnikowego

Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy serwisu są wyposażony we wszystkie potrzebne narzędzia i części zamienne niezbędne do serwisowania i naprawy wózków, dlatego zwykle jesteśmy w stanie naprawić elektryczny wózek w ciągu jednego lub dwóch tygodni. Jeśli coś jest nie tak z elektrycznym podnośnikiem, możesz skontaktować się z nami, a my wyślemy Ci lokalizację, do której należy wysłać uszkodzony elektryczny wózek.

Elektryczny wózek podnośnikowy do podnoszenia ciężkich przedmiotów

W naszej ofercie bandownic elektrycznych znajdziesz również elektryczne wózki podnośnikowe zaprojektowane specjalnie do podnoszenia ciężkich przedmiotów. Te elektryczne wózki podnośnikowe mają wysoką siłę naprężenia. Zostały specjalnie zaprojektowane do bardzo ciężkich i niestabilnych ładunków. Są wyposażone w ogromną moc i są też bardzo stabilne.

Chociaż korzystanie z wózka elektrycznego jest stosunkowo bezpieczne, użytkownik musi podjąć pewne środki bezpieczeństwa. Elektryczny wózek podnośnikowy musi być obsługiwany przez odpowiednio przeszkolone osoby. Kiedy elektryczny wózek jest używany przez nieprzeszkolony personel lub jest używany niedbale, może dojść do uszkodzenia palety lub pojazdu. Nigdy nie należy przenosić ani podnosić źle zabezpieczonych towarów ani używać taśm do ciągnięcia lub podnoszenia towarów, ponieważ nie zostały one zaprojektowane do tego celu, a zatem nie są odpowiednie do takich operacji. Upewnij się, że stoisz w bezpiecznej pozycji podczas procesu podnoszenia. Do korzystania z elektrycznego wózka podnośnikowego nie jest wymagane profesjonalne szkolenie.