Niszczarki do kartonów

Niszczarki do kartonów to najlepszy sposób na efektywny recykling starych pudeł, kartonów i wydruków, które można przekształcić w wartościowy materiał opakowaniowy dla Twojej firmy. Do tego procesu potrzebna jest jedynie niszczarka do kartonu. W naszej ofercie dostępne są niszczarki do kartonu zaufanych marek HSM i GREE. Ta linia idealnie sprawdzi się w magazynach, u producentów, w działach wysyłkowych, centrach dystrybucji lub dużych firmach. Inwestycja w niszczarki do kartonów zwraca się z biegiem czasu. Zapoznaj się z niszczarkami do kartonu, które mamy dostępne już dziś i zacznij oszczędzać czas i pieniądze. Niszczarki do kartonu HSM przeznaczone są do produkcji opakowań z perforowanej tektury. Aby uzyskać bardziej wytrzymałą niszczarkę, która jest w stanie rozdrabniać karton, sprawdź markę GREE, która oferuje najwyższej klasy niszczarki przemysłowe i wysokowydajne niszczarki do kartonu. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości , ale niedrogich niszczarek do papieru i kartonu. Na naszej stronie internetowej można znaleźć:

 • Niszczarki do dużych obiektów
 • Niszczarki do kartonu
 • Niszczarki do papieru

Niszczarki do kartonu posiadają gwarancję i są serwisowane. Niszczarki do papieru, niszczarki do kartonu i ciężkie niszczarki przemysłowe mogą być wysyłane na terenie Polski lub na życzenie do innych krajów.

 • Cardboard shredder GREE XS 420mm

  Original price was: 1,499€.Current price is: 1,249€.
 • Rozdrabniacz do papieru HSM ProfiPack C400

  1,579
 • Cardboard shredder machine GREE ES 422mm

  Original price was: 3,800€.Current price is: 3,299€.
 • Rozdrabniacz do kartonów HSM ProfiPack P425

  3,799

Niszczarka do kartonu

Niszczarka do kartonuChcesz z odpadów kartonowych zrobić ekologiczny materiał opakowaniowy? Niszczarka lub perforator do tektury to zrównoważone rozwiązanie do ponownego wykorzystania i recyklingu odpadów z tektury falistej na opakowania lub materiały wypełniające puste przestrzenie. Maszyny te zwracają się i pomagają zmniejszyć koszty materiałów opakowaniowych i wywozu odpadów. Zmniejszenie kosztów transportu, kompresja materiału w celu podania go do istniejących kontenerów na odpady sprasowane lub pras, czy też rozdrabnianie materiału w celu podania go na przenośnik taśmowy to dobre powody do zastosowania niszczarki do kartonu. Jeśli szukasz rozwiązania, jak przekształcić stare pudełka, kartony i wydruki w nowe materiały opakowaniowe, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Mamy w ofercie wiele niszczarek do kartonu firm HSM i GREE, które ułatwią Twoje potrzeby w zakresie rozdrabniania kartonu. Jest to świetny sposób zarówno na recykling, jak i na zaoszczędzenie pieniędzy.

ponowne wykorzystanie zużytych pudełek kartonowychIle kosztuje niszczarka do kartonu?

Średnia cena niezawodnej niszczarki do kartonu do użytku przemysłowego wynosi 2000-5000 EUR.  Cena różni się w zależności od marki i modelu i jest oparta na funkcjach, poziomach bezpieczeństwa i specyfikacji. Wolnostojące niszczarki do kartonu są zazwyczaj droższe od niszczarek stołowych. Cena nisczarki do papieru lub kartonu może być niska lub naprawdę wysoka. Wszystko zależy od Twoich preferencji i potrzeb. Możesz kupić naprawdę tanią niszczarkę do sporadycznego niszczenia w domu. Możesz też zainwestować w wydajną niszczarkę do niszczenia dużej ilości poufnych dokumentów w biurze lub kartonu do ponownego wykorzystania w opakowaniach.

Jak działa niszczarka do kartonu?

Przenośna niszczarka do kartonu

Chociaż niszczarka do kartonu to nie to samo, co niszczarka do papieru, to działa w podobny sposób. Przekładnia, silnik i blok tnący maszyny współpracują ze sobą w celu cięcia materiału kartonowego. W zależności od typu niszczarki, karton jest przetwarzany na drobne ścinki, długie paski lub perforowane arkusze. Do rozdrabniania kartonów niszczarka wykorzystuje dwa wały napędowe z niezależnymi jednostkami napędowymi: wolny podajnik i szybszy, który rozdrabnia kartony do pożądanej wielkości. Segmenty wykonane ze specjalnej stali odpornej na rozdarcia są rozmieszczone wokół rotora rozdrabniacza w taki sposób, że są naprzemiennie pochylone na zewnątrz i do wewnątrz. Obracający się wał wytwarza ruch wirowy, który zapewnia wymagany efekt rozdrabniania. Duże rotory bez problemu radzą sobie z dużymi kartonami, mogą nawet rozdrabniać styropian i skrzynki po owocach. Ponadto wirniki podajnika i rozdrabniacza są wyposażone w specjalny system zgarniający, który zapobiega owijaniu się materiału wokół wałów i zapewnia równomierne podawanie.

Niszczarka do kartonu HSM ProfiPack P425 sprzedażKorzyści wynikające z zastosowania niszczarki do kartonu

 • Nasz asortyment niszczarek przekształca odpady kartonowe w efektywny materiał do wypełniania pustych przestrzeni
 • Oszczędzaj pieniądze i zmniejszaj swój wpływ na środowisko
 • Wspaniała i ekonomiczna alternatywa dla folii bąbelkowej, papierowych pustych przestrzeni i innych materiałów

Oszczędzaj miejsce i pieniądze dzięki niszczarce do kartonu

Lekkie, łatwe w użyciu i, co najważniejsze, w pełni nadające się do recyklingu – pudełka kartonowe stają się coraz bardziej popularnym materiałem opakowaniowym. Recykling zużytych kartonów może być jednak problematyczny, między innymi dlatego, że składane kartony stają się coraz większe i wymagają dużo miejsca. Dlatego też producenci opakowań i usługodawcy powinni korzystać ze specjalnych urządzeń do rozdrabniania kartonów, aby można je było ponownie wykorzystać w procesie pakowania. Prasy do kartonów GREE i HSM są idealne do rozdrabniania kartonu i papieru. Dzięki niewymagającemu konserwacji napędowi łańcuchowemu, odpornym na zużycie segmentom rozrywającym oraz specjalnie zaprojektowanemu dla tego obszaru zastosowania systemowi zgarniającemu, maszyna ta charakteryzuje się wysoką dyspozycyjnością i niezawodnością.

Jaka jest żywotność niszczarki do kartonu?

perforator do odpadów kartonowych Wysoki popyt, szczególnie na rozwiązania kartonowe, stwarza wyzwanie logistyczne: Co miesiąc trzeba rozdrobnić kilka ton kartonu. W przeszłości spłaszczona tektura odpadowa wychodziła bezpośrednio z maszyn produkcyjnych bez rozdrabniania w niszczarce do kartonu i była podawana do pojemnika na papier. Niszczarka do kartonu może służyć bezawaryjnie przez wiele lat, ale tylko wtedy, gdy będziesz go prawidłowo użytkować i regularnie konserwować. Zalecamy, aby zawsze stosować się do instrukcji i wytycznych producenta niszczarki do kartonu. Oznacza to na przykład, że nie przekraczasz maksymalnej pojemności arkuszy na jeden przebieg i nie rozdrabniasz materiałów, z którymi niszczarka sobie nie radzi.