Pakowanie z polipropylenowym paskiem PP

Pakowanie z polipropylenowym paskiem PP

Plastic PP strap 12 and 16mm for packing pallets price cheap

Pakowanie z polipropylenowym paskiem PP

Polipropylen jest ekonomicznym materiałem o lekkim i średnim obciążeniu, do łączenia palet i związywania pudeł. Jest on dostępny w różnych szerokościach, grubościach i odmianach polimerów (np. kopolimerów). Ten rodzaj produktu oferuje możliwość większego wydłużenia, ale rozciąganie w pewnym punkcie zatrzymuje się, zwłaszcza gdy taśma jest poddawana stałemu obciążeniu.

Pakowanie z polipropylenu Pasek PP jest najbardziej skuteczny przy użyciu narzędzia do spinania taśmą. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i materiały. Podczas pakowania za pomocą wiązarki bateryjnej nie trzeba używać klipsów do spinania.

Nie wszyscy użytkownicy wiedzą, że pasek PP straci 50% zastosowanego napięcia już w ciągu godziny, zaś utrata napięcia zwiększy się tylko wraz ze wzrostem temperatury w pomieszczeniu. Dlatego pasek PP wymaga wystarczającej wytrzymałości na rozciąganie. Aby przyspieszyć pakowanie i działać z wystarczającym napięciem, większość branż używa automatycznych rozwiązań. Taśma PP może mieć nadruk, co daje dodatkowe korzyści marketingowe.

messersi batterystrapping tool for PET and PP strap, cheap

Zalety: Ekonomiczne, wydajne, dogodne, łatwe w użyciu i poddające się recyklingowi, wysoce rozciągliwe, wykorzystywane ponownie.

Słabe strony: niskie obciążenie wydłużenia, nieodpowiednie dla ciężkich obiektów wrażliwych na czynniki środowiskowe, większa zdolność do wykorzystania przy ostrych, twardych przedmiotach

Zastosowanie: narzędzia ręczne, ręczny napinacz i zszywacz, napinacz bateryjny i zszywacz, wiązarka półautomatyczna, wiązarka automatyczna

Podziel się tym postem

Zapytanie o produkt

Do przygotowania oferty potrzebujemy następujących informacji. Wkrótce otrzymasz e-mail z ofertą produktu.